Blog

Proč mi smrdí internet

24. 3. 2011 v 2:10

Mám kamaráda, který má dlouhodobé střevní problémy a nedokáže úplně dobře zadržovat střevní plyny. … No prostě mám kamaráda, kterej prdí. Není to nic příjemnýho, ale je to kamarád, tak to nějak zvlášť neřeším. Někdy se mu povede (a podezřívám ho, že to dělá schválně) upšouknout si tak, že z toho vznikne docela vtipná situace. Nejsem žádná prudérka, tak se tomu zasměju. Ale občas bych ho zabila, páč mu přijde třeba vtipný, když prdí v restauraci u jídla.

To je ale ještě všecko v pohodě oproti tomu, co se stalo před pár dny: Ten magor si uprdl v jedné fakt hodně nevhodné situaci. No stane se, no… Jenže u toho bylo pár lidí, který ho strašně obdivujou, pro který je Da ten kamarád prostě bůh a jeho prdy voní po fialkách. A Ti hned museli do celého světa říct, jak si Dav ten můj kamarád uprdl a jak jim to přijde strašně vtipný, že to bylo zrovna v tý nejvážnější chvíli. No prostě jak u blbejch na dvorku. A toho smradu. Von si totiž musí každej hned taky upšouknout i kdyby mu měli střeva prasknout, aby všem ukázal, jak přesně si ten Davi můj kamarád uprdnul. No samozřejmě, že né všem to přišlo vtipný. A to vám hned bylo smradu, když si to začali vyjasňovat. „Kdyby si uprdl takhle, tak to bude vtipný.“ …pšouk!… „ale když on prdí takhle, tak to je úplně hrozný, no jen si to poslechněte!“ …pšouk!… A taky: „Vypouštět plyny na veřejnosti je prostě neomluvitelný.“ – „Prosimvás, vždyť je to strašná sranda?“ a pšouk a pšouk a pšouk… A tak mi teď od jednoho blbýho Grudlova prdu smrdí celej můj internet, že se tam ani vlíst nedá.

Komentáře k článku:

avatar
Pan Inkognito
Čtvrtek 24. 03. 2011 v 07:15

Nějak mi ten post smrdí :-)

avatar
Martin Sikora
Čtvrtek 24. 03. 2011 v 08:39

Na to je jedno úsloví: Čím více se hovno rozmazává, tím víc smrdí.

Čtvrtek 24. 03. 2011 v 08:58

Hezky jsi to napsala Žirafko. Davídkovi (Proč ho vlastně všichni oslovujete zdrobněle?) teď budou říkat nejen „největší prase českého internetu“, ale i „velký pr(u)dič“ ;-)

K „tamté“ záležitosti: Protože jsem u toho nebyl, přes Twitter mi to jen proteklo, resp. jsem to osobně ani nezachytil, nemohu se k onomu ‚prdu‘ zasvěceně vyjádřit. Něco jsem se dočetl později v reakcích, ale fakt nevím přesně „vo co go“… A ani to už asi nechci vědět. Davida znám. Znám ho asi jen trochu, neb jsme toho spolu zase moc neprochlastali, ale… Beru ho prostě takového jaký je. Protože vím, že je to inteligentní mladý (Ano, já mohu říkat mladý.) muž, který si sice sem tam ‚uprdne‘, ale v podstatě to nemyslí zle. Takových nosí český internet víc, včetně mne. Nemohu se prosím srovnávat s hulány, fuky, čekaly, buddhy ad., protože každý jsme něčím nějaká osobnost… Abych to moc neokecával, Davida Grudla mám prostě rád takového jaký je. Když mě něčím naštve, řeknu mu to, a vím (spoléhám se na to), že je natolik chytrý, aby si to přebral a poučil se – nebo ne.