Blog

Štafeta křečkem předaná

11.1.2007 v 1:11 PM

Tak si lidi představte, že právě tady, přesně na tomhle místě, měl být ode dneška nový blog. Tada možná trochu víc dole a doprava. Ale jen pár pixelů. A představte si, co se na něm mělo psát! Hned první spot by byl úplná bomba. Spousta spekulací o tom, proč DGX končí s blogem. Měla v tom být vražda, trestní oznámení, lovestory… Mělo tam jít dokonce i o zisky z AdSense! A v komentářích se měli proplétat sofistikované debaty o tom, čím uvítá Pixy nového exblogera na Pixylophonu s emocemi nabitými názory na to, jestli La Trine zničili víc komentáře Hulána nebo Antihulána a jestli je teď David stejně naštvaný jako Artur Dent, když zavíral Převážně neškodného. (Není!) Ale co bych vám povídala. Není v lidských silách popsat, jak super článek to měl být.

A není tu. Proč? Protože jsem ode dneška placena za práci, na kterou se už opravdu musím podívat. Protože musím došít šaty na ples, který je v sobotu. A taky v sedum mám kreslení. A hlavně havrani! Kousek za Brnem se prý slítají na nocování stovky tisíc havranů. Ve tři se tam jedeme podívat. Když si nezapomenu foťák a když se sem přijdete podívat ještě zítra, tak by tu třeba už mohl být opravdový blogový článek o havranech. Zítra je vůbec daleko lepší den pro zakládání blogu, než dneska.

a ještě jak je to s tím křečkem

DGX skončil s blogem…

BRBLA> treba to nemysli jako definitivu…
ZIRAFKA> jo. v listopadu mozna otevre, aby se mohl stat osobnosti roku na mem blogu kteremu timto predal stafetu… /-:
BRBLA> neber si to tak. Neumrel prece… (-:
ZIRAFKA> no to ne.
ZIRAFKA> ale je to treba jako kdyby mi umrel krecek.
BRBLA> to ho jiste potesi, ze je Tvym kreckem…
BRBLA> (-;
ZIRAFKA> to mu nebudu rikat.
ZIRAFKA> ale mozna si to dam jako motto na blog, ktery zitra otviram (-;
BRBLA> to by slo – stafeta kreckem predana…
BRBLA> se bude spekulovat, zda je to Pixyho epilepticky krecek :-D
ZIRAFKA> epilepticky?
BRBLA> http://www.pixy.cz/…_archiv.html#…

Komentáře k článku:

Čtvrtek 31. 12. 2009 v 11:39

A přece DGX neskončil. Jsem tak rád :). Když se tu dovídám, že by jeden z mých oblíbených blogerů skončil, když já začínal. Vlastně bych ho ani v tom případě nenašel a ani tento blog. Dost hrůzná představa.