Blog

Sobota co má člověk pocit, že je neděle…

6. 8. 2005

Dneska normální den… Ráno nás vzbudilo mňančení a tak jsem pekla. Udělala jsem dva plechy své oblíbené buchty, ale mizla nečekaně rychle. K obědu jsem udělala svoji oblíbenou cibulačku se sýrem. Takže jsem se rozhodla založit novou sekci ve výtvorcích – DOBRŮTKY. Můžete se kouknout a vyzkoušet.

Jinak jsme přednedli kocourka babičce a rodičům, kteří si vrátili z dovolené a na večer jsme ho přejmenovali. Momentálně se jmenuje Bucík. Hezký ne? Tak mu to třeba vydrží.

Taky je potřeba poděkovat veřejně Ondrovi, že nám chrabře dovezl scaner, abychom vůbec mohli naskenovat fotky a vyrobit svatební oznámení a taky pomohl s likvidací buchty a povozil nás po čtvrti svým super autíčkem. On si stejně blogy nečte, ale kdyby, tak aby věděl, že jsem na to nezapoměla a jsem velmi vděčná.

Teď se mi probral kocourek na klíně, takže vám možná něco napíše. Telefon máme v obýváku na zemi a telefonovat už umí dobře, jen mi vždycky vytočil špatné číslo a pak čudlíkama pípal do hovoru.

Takže něco od Bucíka a dobrou noc:

govc 7ncnnnnnnnnnnbhcd

Po tomhle si Bucík lehl na klávesnici a zalehl i uspávací tlačítko. Takže jsem musela znovu startovat počítač a taky to znamená, že je asi rozumější než já