Blog

Všehochuť

4. 9. 2002

Jejdananky, ja su fakt už nějak moc mimo. Včera jsem si vůbec nevšimla, že doména www.zirafka.cz jede, jenom nejde zirafka.cz. Vlastně bych si toho ani nevsimla, kdyby mi Georgi stránečky napochválil.

Co jinak… chystáme se s Jarkou do Maďarska. Teda už asi 3 roky si slibujeme, že vyrazíme stopem k móóóóóři. Pokud vím, tak Maďaři sice moře nemají, ale povedlo se mi Jarku přesvědčit, že Balaton je lepší než moře, protože je skoro tak velikej a není slanej. Doufam, že mě moc nezbije až tam přijedem. No, koneckonců jedeme hlavně do termálních lázní do Hevízu, takže nám kdyžtak může být Balaton ukradenej. Stopem taky nejedem, protože se na to zdravotně moc necítím. (Furt mě trápí ta krční páteř, ale už si začínám zvykat (…a přizpůsobovat se )-: ))

Ze začátku jsem si připadala trochu divně – nemám ve zvyku jezdit na takový ty klasický komerční masový dovolený. Brzy jsem ale zjistila, že když někam jedu já s Jarkou, tak se nám opravdu něco takového nemůže stát. Komplikace nastaly záhy – prvně jsme zjistili, že nemůžeme jet s cestovkou autobusem, protože bych nestlihla zkoušku. Tak jsme si koupily jen pobyt a na místo se pokusíme dopravit nějak sami. Pro začátek jsme si koupily autoatlas (kdyby přece jen to stopování (-;) a našly si na internetu (skvělí vlakový spoj – v Maďarsku šestkrát přesedáme.

Taky jsem si večer všimla, že jsme si omylem koupily o jednu noc míň, než bylo nutné. Už nejde doobjednat (odjíždíme v sobotu), ale přece nepojedeme domů o den dřív! Už se začínám těšit. (-: